Secesní figurální nástolec
obecný kov, stříbřený, kruhová základna, ženská postava sedící na orlovi nese mísu z čirého skla zdobeného řezbou rozvilin, WMF, značeno, číslo modelu 277, 1. čtvrtina 20. století, výška 53 cm, průměr mísy 38 cm (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Secesní figurální nástolec
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |